Аграрний комітет Верховної ради: Україна не готова до земельної реформи

07.06.2017    1312 0
Аграрний комітет Верховної ради: Україна не готова до земельної реформи

В комітеті Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин вважають, що наразі в Україні немає можливостей для запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення.

Про це заявив під час круглого столу член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Сергій Лабазюк, повідомляє Укрінформ.

"Позиція аграрного комітету, і особисто моя, наступна — ми точно не маємо сьогодні ні технічної, ні юридичної можливості розпочати ринок землі. У нас є ряд проблемних пунктів на законодавчому рівні, які не врегульовують, хто має купувати землю, по якій ціні мають купувати землю, як ми захистимо вітчизняного виробника, фермера і так далі", — пояснив Сергій Лабазюк.

Він додав, що аграрний комітет пропонує вводити експериментальний обіг земель сільськогосподарського призначення. Зокрема, в перші три роки після відкриття ринку продавати землю, яка знаходиться у державній власності і в обмеженій кількості. 

На думку Сергія Лабазюка, це дозволить виявити та виправити недоліки, які можуть з'явитися в процесі функціонування ринку земель сільськогосподарського призначення. 

Джерело: Укрінформ

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!КОММЕНТИРОВАТЬ:


КОММЕНТАРИИ: