1

Тема: Лікування зубів недорого в Києві

Привіт! Мене цікавить, чи можете ви порекомендувати якусь стоматологічну клініку в Києві, де можна отримати якісне лікування зубів за доступну ціну? Буду вдячний за ваші рекомендації та відгуки!

2

Re: Лікування зубів недорого в Києві

Привіт! Зверніть увагу на клініку "Денті+". Їхні ціни досить прийнятні, а якість обслуговування на високому рівні. Я там лікувався і залишився задоволеним. Рекомендую! Вони знаходяться в Святошинському районі Києва, якщо для вас це зручно…

3

Re: Лікування зубів недорого в Києві

Доброго дня! Я також можу порекомендувати клініку "ЛікарДент". У них досвідчені лікарі, а ціни адекватні. Я давно там обслуговуюсь і нічого поганого сказати не можу про них. Результатом задоволений.

4

Re: Лікування зубів недорого в Києві

gieeeer пишет:

Привіт! Мене цікавить, чи можете ви порекомендувати якусь стоматологічну клініку в Києві, де можна отримати якісне лікування зубів за доступну ціну? Буду вдячний за ваші рекомендації та відгуки!

Доброго дня! Хочу вам розповісти про стоматологічну клініку "Smile", яка знаходиться на Осокорках у Києві. У них широкий спектр послуг, від чистки до імплантації. Ціни конкурентні, а лікарі високопрофесійні. Ви можете ознайомитися з повним прайсом на стоматологічні послуги та дізнатися більше за посиланням . Я особисто залишився дуже задоволений відвідуванням цієї клініки. Туди звертається також моя дружина і водимо до їх лікарів ще й своїх дітей. Завжди все проходило чудово. Надіюсь, ця інформація буде вам корисною! 
https://skrinshoter.ru/s/011123/78oXbpcj.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82-01-11-2023%2011:09:29.jpg