1

Тема: Інтернет магазин книг

Ось недавно зіткнувся з такою проблемою. Замовив книгу в інтернеті, а вона мені просто не прийшла, зрозумів, то нарвався на шахраїв тільки через тиждень, коли мене заблокували. Тепер цікавить таке питання, де безпечно купувати книги?

2

Re: Інтернет магазин книг

Потрібно бути уважнішими і перш ніж замовляти заздалегідь перевіряти продавців і сайти, напевно, саме через це я найчастіше купую книги в звичайних магазинах, але нічого не маю проти інтернет, але варто знайти свій.

3 (2021-03-13 10:03:19 отредактировано Эксклюзив)

Re: Інтернет магазин книг

я обычно все в онлайне читаю.....

4

Re: Інтернет магазин книг

Пропоную вам електронні книги скачати безкоштовно fb2 https://knigogo.com.ua/bezkoshtovni-knigi/ ось тут ви знайдете великий вибір цікавих та різноманітних. Як на мене, то вже давно друковані варіанти відходять на інший план, бо набагато зручніше читати у форматі онлайн, електронному, бо ваша книга завжди під рукою у гаджеті, не займає зайвого місця.

5

Re: Інтернет магазин книг

Зазвичай купуємо книги на якабу. Там і сервіс норм, і вибір хороший.

6

Re: Інтернет магазин книг

Я скільки купувала в інтернеті усе добре було. Треба просто в перевіриних місцях це робити.
Можна ще у друзів книги просити, так взагалі можна не боятися, що обдурять) Роблю так час від часу.

7

Re: Інтернет магазин книг

Вот на этом сайте вы сможете найти интересные книги https://book-ye.com.ua/seo/ удобное распределение по жанрам и категориям поможет вам быстро найти и купить книгу, а также ознакомиться с наиболее яркими отзывами и рецензиями на нее.
Абсолютное большинство  ассортимента составляют книги на украинском языке, среди которых и классика, и отборная современная литература на любой вкус.