1

Тема: Як переробити пластикові вікна?

Є в мене старі пластикові вікна, що вже не справляються зі своїми функціями – продувають, а герметичність залишає бажати кращого. Ось задумався, чи є сенс їх якось переробити або оновити, щоб не витрачатися на повну заміну? Можливо, є якісь варіанти покращення ущільнення чи заміни окремих елементів? Хто що радить?

2

Re: Як переробити пластикові вікна?

Слухай, я свого часу теж мав таку проблему. Спробував замінити ущільнювачі – це реально допомогло. Але головне – правильно підібрати ущільнювачі по профілю. Також важливо перевірити фурнітуру – з часом вона розхитується, і саме через неї може продувати. Я не експерт, але такі базові речі варто зробити перед серйознішою переробкою.

3

Re: Як переробити пластикові вікна?

Про ущільнювачі я якраз думав, але не впевнений, чи сам впораюся з їх заміною. Хоча якщо це дійсно вирішить проблему, то спробую. А що ще можна зробити? Може, є сенс у заміні склопакету? Чув, що можна поставити енергоефективний варіант, але не знаю, чи це реально покращить ситуацію без заміни всього вікна.

4

Re: Як переробити пластикові вікна?

gieeeer пишет:

Про ущільнювачі я якраз думав, але не впевнений, чи сам впораюся з їх заміною. Хоча якщо це дійсно вирішить проблему, то спробую. А що ще можна зробити? Може, є сенс у заміні склопакету? Чув, що можна поставити енергоефективний варіант, але не знаю, чи це реально покращить ситуацію без заміни всього вікна.

Та є варіанти, якщо вмієш трохи працювати руками. А щодо склопакетів – ти правий, заміна на енергоефективний може дати серйозний результат, особливо якщо у тебе старі склопакети.

Раджу зайти на сторінку Viknovaplus, там є все, що треба для переробки вікон https://viknovaplus.com.ua/uk/pererobka-vikon/ від ущільнювачів до фурнітури і склопакетів. Плюс вони доставляють по всій Україні, тому навіть якщо щось не знайдеш локально, можна замовити. Це оптимально, якщо хочеш зробити все правильно й отримати довготривалий результат!

https://i.postimg.cc/PJhpnCM8/image.png