1

Тема: Жалюзі для ванної кімнати

Привіт всім, шукаю жалюзі для ванної кімнати, які були б водостійкі та витримували високу вологість, але при цьому виглядали естетично і дозволяли регулювати рівень приватності. Які матеріали краще підходять для таких умов? Чи може хтось поділитися досвідом, де знайти якісні жалюзі?

2

Re: Жалюзі для ванної кімнати

Нещодавно обирав ролети для ванної, зупинився на водостійких матеріалах. Важливо, щоб вони легко чистилися і не вбирали вологу. Мій вибір пав на моделі з ПВХ-покриттям, які ідеально підходять для вологих приміщень. Такі ролети не тільки практичні, але й додають ванній кімнаті ошатний вигляд.

3

Re: Жалюзі для ванної кімнати

Обираючи ролети звертайте увагу на безпечність матеріалів. Особисто для мене важливо було, щоб тканина була якісною. Вибрав екологічні ролети з органічних матеріалів, які також легко піддаються чищенню. Магазин надав всі необхідні сертифікати якості, що стало вирішальним фактором при виборі.

4 (2024-04-10 09:25:56 отредактировано Витя)

Re: Жалюзі для ванної кімнати

wwwandeg пишет:

Обираючи ролети звертайте увагу на безпечність матеріалів. Особисто для мене важливо було, щоб тканина була якісною. Вибрав екологічні ролети з органічних матеріалів, які також легко піддаються чищенню. Магазин надав всі необхідні сертифікати якості, що стало вирішальним фактором при виборі.

Кухня у нашому будинку завжди була центром зборищ сім'ї, місцем, де готуються смачні страви та відбуваються теплі розмови. Однак, зранку прямі сонячні промені робили перебування на кухні менш комфортним, особливо під час сніданку. Я вирішив цю проблему, замовивши рулонні штори від Sunset https://sunset.kiev.ua/uk/ штори з легкістю інтегрувалися в інтер'єр кухні, додавши їй особливого шарму та затишку.
Крім того, вони забезпечили можливість легко регулювати кількість сонячного світла, що потрапляє в кімнату, що зробило ранковий час на кухні значно приємнішим. Замовлення та установка пройшли без будь-яких складнощів, завдяки чому ми швидко отримали бажаний результат.

https://mirrolet.com.ua/local/image/595/003/rulonnye-shtory-v-zaporozhe.jpg