1

Тема: Чи варто робити зуби під седацією?

Останнім часом часто чую про седацію в стоматології, і виникло кілька питань. Що це таке і наскільки це безпечно? Чи дійсно під час такої процедури ти залишаєшся в свідомості, але не відчуваєш болю? Мені здається, це могло б допомогти подолати мій страх перед лікарями, але хочу знати більше про ризики та види седації. Чи є тут ті, хто вже мав справу з цим, і може поділитися досвідом?

2

Re: Чи варто робити зуби під седацією?

Я пробував седацію під час стоматологічної процедури, і це було досить непогано. Седація дійсно допомагає знизити тривогу та біль, тому що ти відчуваєш себе розслабленим, але при цьому зберігаєш свідомість. Існує кілька видів седації: пероральна, інгаляційна та внутрішньовенна, кожна з яких має свої особливості. Важливо обговорити з лікарем всі можливі ризики, особливо якщо у вас є хронічні захворювання або алергії.

3

Re: Чи варто робити зуби під седацією?

Мене турбує, як швидко можна відновитися після такої процедури. Чи є різниця в часі відновлення між різними видами седації? І як довго триває ефект? Хотілося б знати більше про ваш особистий досвід - як ви почувались після процедури і як швидко змогли повернутися до звичайного ритму життя.

4

Re: Чи варто робити зуби під седацією?

Ython пишет:

Мене турбує, як швидко можна відновитися після такої процедури. Чи є різниця в часі відновлення між різними видами седації? І як довго триває ефект? Хотілося б знати більше про ваш особистий досвід - як ви почувались після процедури і як швидко змогли повернутися до звичайного ритму життя.

Седація дійсно є чудовим засобом для зменшення страху та болю під час стоматологічних процедур. Щодо вашого питання про види седації та час відновлення, то воно дуже залежить від конкретного виду седації. Раджу подивитись стоматологію "Premium-Dent" де є повноцінна стаття від досвідченого стоматолога Карпенка Виталія Васильовича. Він детально розписує всі аспекти седації https://premium-dent.com.ua/news/chto-t … no-li-eto/ також її види, застосування, а також плюси та мінуси. Це допоможе вам зрозуміти, який вид седації буде найбільш підходящим для вас, враховуючи ваші індивідуальні потреби та стан здоров'я. Важливо обговорити всі ці моменти з лікарем перед процедурою, щоб забезпечити максимальну безпеку та комфорт.

https://i.postimg.cc/Dzd7ZJcR/image.png