1

Тема: Акумулятор в Одессі!

Добрий день! Я шукаю свинцево-кислотний акумулятор на 60А для мого автомобіля, але не дуже розуміюся на технічних характеристиках. Які основні параметри потрібно враховувати при виборі? Мені хотілося б знайти надійний акумулятор, який прослужить довго і забезпечить стабільну роботу авто. Які бренди варто розглядати? Буду вдячний за поради!

2

Re: Акумулятор в Одессі!

Привіт! При виборі свинцево-кислотного акумулятора на 60А важливо звернути увагу на такі аспекти, як напруга акумулятора, яка повинна відповідати вашому автомобілю, та стартовий струм, що вказує на здатність акумулятора запускати двигун у холодну погоду. Також важлива якість збірки та матеріалів, з яких виготовлений акумулятор. Перевагу варто віддати відомим брендам з доброю репутацією, так як вони зазвичай пропонують кращу гарантію та післяпродажне обслуговування.

3

Re: Акумулятор в Одессі!

Доброго дня! Як автомеханік, я б рекомендував звернути увагу на такі характеристики свинцево-кислотних акумуляторів, як тип акумулятора (стандартний, з підвищеною витривалістю, AGM або EFB для автомобілів із системою старт-стоп). Також важливим є розмір акумулятора, щоб він підходив до вашого автомобіля, та відсоток свинцю у складі, що впливає на ресурс та надійність. Переконайтеся, що вибраний вами акумулятор має достатній резерв ємності для забезпечення електроенергією всіх споживачів у вашому авто.

4

Re: Акумулятор в Одессі!

wwwandeg пишет:

Доброго дня! Як автомеханік, я б рекомендував звернути увагу на такі характеристики свинцево-кислотних акумуляторів, як тип акумулятора (стандартний, з підвищеною витривалістю, AGM або EFB для автомобілів із системою старт-стоп). Також важливим є розмір акумулятора, щоб він підходив до вашого автомобіля, та відсоток свинцю у складі, що впливає на ресурс та надійність. Переконайтеся, що вибраний вами акумулятор має достатній резерв ємності для забезпечення електроенергією всіх споживачів у вашому авто.

Доброго дня! Як автомеханік, я б рекомендував звернути увагу на такі характеристики свинцево-кислотних акумуляторів, як тип акумулятора (стандартний, з підвищеною витривалістю, AGM або EFB для автомобілів із системою старт-стоп). Також важливим є розмір акумулятора, щоб він підходив до вашого автомобіля, та відсоток свинцю у складі, що впливає на ресурс та надійність, тут в Одессі https://allo.ua/ua/odesa/avtomobil-nye-akkumuljatory/ в Алло великий ассортимент.
Переконайтеся, що вибраний вами акумулятор має достатній резерв ємності для забезпечення електроенергією всіх споживачів у вашому авто.


https://i.imgur.com/f4yjkOl.png

5

Re: Акумулятор в Одессі!

Кто разбирается, подскажите, какой аккумулятор лучше купить для лодочного мотора?

6

Re: Акумулятор в Одессі!

kopkina пишет:

Кто разбирается, подскажите, какой аккумулятор лучше купить для лодочного мотора?


Я использую для лодочного мотора LiFePo аккумулятор https://lodka5.com.ua/akkumuljatori/lifepo-battery/ Купил его по выгодной цене в интернет магазине Lodka5. Вам советую зайти на данный сайт и посмотреть ассортимент, там есть множество вариантов для различных потребностей. Вам стоит обратить внимание на емкость аккумулятора, чтобы она соответствовала вашим требованиям по времени работы мотора. Также учитывайте мощность и качество аккумулятора, чтобы обеспечить надежную и стабильную работу вашего мотора. При выборе не забудьте учесть также гарантийные условия и отзывы других покупателей.