1

Тема: Страховка

Друзі, хто з вас знає, чи потрібно оформляти автоцивілку на мопеди та скутери? Чи є винятки для цих видів транспорту?

2

Re: Страховка

Ого, це не така вже й проста справа! Дивіться, на мопеди та скутери теж може потрібна автоцивілка. Але ось якщо це швидше такий маленький мопед без реєстрації - то може бути виняток.
Точну інфу можна знайти в статті "На які види транспорту необхідно оформляти автоцивілку?" вона якраз розповідає, на які види транспорту треба оформляти цю автоцивілку. Так що, хто цікавиться, давайте читайте цю статтю і дізнаємось всю правду!

3

Re: Страховка

Мене цікавить європротокол, де дізнатися деталі?

4 (2023-12-29 17:55:00 отредактировано niksulin)

Re: Страховка

Привіт, друзі! Останнім часом все частіше доводиться стикатися з ситуаціями на дорозі, і я хочу порадити вам, як оформити європротокол  https://ingo.ua/straxovij-vipadok/avtos … roprotokol переваги цього документа безцінні: він допомагає уникнути зайвих проблем при розв'язанні аварійних ситуацій, забезпечує об'єктивну інформацію для страхових компаній. Не забувайте вказувати всі подробиці, навіть якщо здається, що вони несуттєві. Європротокол — це ваш захист та спокій у складних ситуаціях на дорозі.