1

Тема: Доставка тортів в Києві

Я вперше замовляю доставку тортів у Києві і шукаю рекомендації. Які кондитерські мають найкращу репутацію? Чи є такі, що пропонують особливі варіанти для алергіків або веганів? Як довго зазвичай триває доставка і чи можливо отримати торт у конкретний час? Хочу зробити сюрприз для дня народження друга і хочу все ідеально.

2

Re: Доставка тортів в Києві

Я замовляю торти на домашні свята вже декілька років і завжди обираю Baker Street Bakery. Вони пропонують великий вибір тортів, включаючи безглютенові та веганські опції. Доставка завжди швидка та пунктуальна, а торти – просто неймовірні! Рекомендую оформити замовлення заздалегідь, особливо перед святами. Також вони мають чудовий веб-сайт, де можна ознайомитися з усім асортиментом."

3

Re: Доставка тортів в Києві

Це дійсно корисно. Я погляну на сайт Baker Street Bakery. Чи можеш сказати, як вони ставляться до індивідуальних побажань? Я хотів би замовити щось унікальне, можливо, з особливим дизайном або написом. Чи можна довірити їм таке замовлення? І як щодо оплати - чи приймають вони картки або тільки готівку?

4

Re: Доставка тортів в Києві

wwwandeg пишет:

Це дійсно корисно. Я погляну на сайт Baker Street Bakery. Чи можеш сказати, як вони ставляться до індивідуальних побажань? Я хотів би замовити щось унікальне, можливо, з особливим дизайном або написом. Чи можна довірити їм таке замовлення? І як щодо оплати - чи приймають вони картки або тільки готівку?

Я замовляю торти на замовлення у Baker Street Bakery https://bakerstreet.ua/catalog/torty  декілька років і завжди залишаюсь задоволений. Вони мають великий досвід у створенні унікальних тортів на замовлення, від простих написів до складних фігурок та оригінальних дизайнів. Ви можете легко обговорити всі деталі замовлення з їхніми консультантами, а також вони надають можливість візуалізації вашого торта перед фінальним замовленням.
Щодо оплати, вони приймають як картки, так і готівку, а також здійснюють доставку. Якщо вам потрібен торт на конкретну дату, краще замовляти заздалегідь, оскільки вони досить популярні, особливо у святкові дні. Надіславши замовлення через їхній сайт або по телефону, ви отримаєте підтвердження та зможете відстежувати статус доставки. Ваш торт буде доставлений точно вчасно, а якість і смак завжди на вищому рівні.
https://i.postimg.cc/X7vPNq2w/406.png