1

Тема: Курси англійської

Друзі, можливо, хтось вже обирав курси англійської для кар'єри і може підкаже, які саме варто вибрати? Я вже навчаюся на загальних курсах англійської, але хочу покращити свої бізнес-навички. Що порадите?

2

Re: Курси англійської

Я теж шукаю курси для розвитку своєї кар'єри. Зараз бізнес сильно пов'язаний з англійською мовою, і важливо мати відмінні навички. Загалом, я вважаю, що обов'язково потрібно вибирати курси, які надають практичні навички і можливість спілкуватися з викладачами, які мають досвід в бізнесі.

3

Re: Курси англійської

lazzurka пишет:

Друзі, можливо, хтось вже обирав курси англійської для кар'єри і може підкаже, які саме варто вибрати? Я вже навчаюся на загальних курсах англійської, але хочу покращити свої бізнес-навички. Що порадите?

Я також рекомендую звернути увагу на англійська для кар'єри на сайті LSE.ua. Їх програма охоплює різні аспекти бізнес-англійської та надає можливість розвивати навички у реальних бізнес-ситуаціях. Вони також пропонують індивідуальний підхід до кожного студента, що дуже важливо. Я вже давно користуюся їхніми послугами і задоволений результатами. Бажаю успіху у виборі курсів і розвитку кар'єри.