1

Тема: Вибір пральної машинки

Всім привіт. Потрібна пральна машика за ціною до 6000 гривень. Які моделі можете порадити? Або краще Запропонуйте магазин з вибором пральних машинок, а ми вже самі виберемо собі.

2

Re: Вибір пральної машинки

Мені з вибором туго доводиться, тому я завжди довіряю продавцям обраного магазину, як показує практика вони більш досвідчені в цьому питанні і допомагають вибрати найбільш підходящий варіант.

3

Re: Вибір пральної машинки

Завжди потрібно покладатися на себе, так говорили в усі віки багато філософів і навіть до вибору техніки потрібно підходити вельми срьезно, тому вам потрібно почати з прочитання літератури в області технологічного прогресу і всіх випливають обставин.

4

Re: Вибір пральної машинки

Доброго часу доби. Хочу вас розчарувати, але на сьогоднішній день ви не купите автоматичну пральну машинку за свій бюджет, хіба що напівавтоматичну, якщо вам така підходить.
На вашому місці я б купив пральну машину в розстрочку, і різницю в пару тисяч з часом би виплатив.
Переглянути які зараз можна купити пральні машини https://allo.ua/ua/stiralnye-mashiny/ раджу як варіант в інтернет магазині Алло. Тут можна купувати побутову техніку в розстрочку.