Тема: Вибір велосипеда для жінки

Вирішила я собі велосипед купити, а ось який вибрати не знаю.
Потрібний легкий за вагою, зі зручною рамою, можливістю розміщення багажника та звичайно ж сучасного дизайну. Допоможіть мені вибрати велосипед!

2

Re: Вибір велосипеда для жінки

На ринку зараз представлено чимало різних моделей велосипедів. Я вам раджу спочатку визначитися за бюджетом, а потім уже вибирати відповідний. І звичайно ж краще купувати велосипед із гарантією, щоб уникнути проблем із ремонтами відразу після покупки.

Re: Вибір велосипеда для жінки

А мені сподобався ELECTRA SPROCKET 3I ось тут https://veliki.com.ua/ua/goods_electra- … -girls.htm можна почитати про цей сучасний байк та придбати якщо сподобається. Це чудовий велосипед для дівчаток від компанії Electra. Завдяки своїй стильній зовнішності та якості виконання.
Велосипед має розмір колеса 20", що робить його ідеальним для дітей від приблизно 6 до 9 років. Каркас зроблений з міцної сталі, що забезпечує довгий термін служби велосипеда і забезпечує безпеку під час їзди. Однією з особливостей цього велосипеда є наявність внутрішнього трьохшвидкісного підшипника. Він дозволяє дівчаткам легко переключати передачі, що робить поїздку комфортною та ефективною, навіть на нерівних дорогах.
https://veliki.com.ua/files/2020/04_01/13_21/u_files_store_37_1143884.jpg

4 (2023-07-23 21:08:55 отредактировано полюшко)

Re: Вибір велосипеда для жінки

зумбита пишет:

А мені сподобався ELECTRA SPROCKET 3I ось тут veliki.com.ua/ua/goods_electra-sprocket-3i-20-girls.htm можна почитати про цей сучасний байк та придбати якщо сподобається. Це чудовий велосипед для дівчаток від компанії Electra. Завдяки своїй стильній зовнішності та якості виконання.
Велосипед має розмір колеса 20", що робить його ідеальним для дітей від приблизно 6 до 9 років. Каркас зроблений з міцної сталі, що забезпечує довгий термін служби велосипеда і забезпечує безпеку під час їзди. Однією з особливостей цього велосипеда є наявність внутрішнього трьохшвидкісного підшипника. Він дозволяє дівчаткам легко переключати передачі, що робить поїздку комфортною та ефективною, навіть на нерівних дорогах.

Мені теж дуже сподобався велосипед ELECTRA SPROCKET 3I, вирішила, що саме такий купуватиму. І дизайн байка класний та і колір дуже приємний. Та й за ціною мені він цілком підходить. Дякую, що розповіли про таку сучасну модель велосипеда!