1

Тема: Оскарження рішення ВЛК до ЦВЛК

Доброго дня. Я хочу дізнатися, як оскаржити рішення військово-лікарської комісії до ЦВЛК? Хтось зіштовхувався з такими питаннями? Можете підказати, як то все відбувається? Який процес подання документів і т.д.?

2

Re: Оскарження рішення ВЛК до ЦВЛК

Привіт. Щоб оскаржити рішення ВЛК, Вам потрібно звернутися до ЦВЛК. Тут логічно ) Але щоб дізнатись порядок звернення, краще було б вам звернутись до юриста. Гадаю, до військового юриста.

3

Re: Оскарження рішення ВЛК до ЦВЛК

Так, Ви можете звернутися до ЦВЛК з метою оскарження рішення ВЛК. Вам потрібно зібрати всі документи, що стосуються Вашого звернення до комісії та додати до них заяву з проханням оскарження рішення до ЦВЛК.

4

Re: Оскарження рішення ВЛК до ЦВЛК

wwwandeg пишет:

Доброго дня. Я хочу дізнатися, як оскаржити рішення військово-лікарської комісії до ЦВЛК? Хтось зіштовхувався з такими питаннями? Можете підказати, як то все відбувається? Який процес подання документів і т.д.?

Якщо у Вас виникнуть складнощі зі збором документів або оформленням заяви, Ви можете скористатися онлайн додатком "Консультант" та отримати юридичні послуги онлайн та консультації фахівців щодо оскарження рішення до ЦВЛК https://consultant.net.ua/service/MMC-CMMC .
В додатку Ви зможете знайти необхідну інформацію та поради, які допоможуть у Вашому зверненні до ЦВЛК. Якщо у Вас виникнуть питання, консультанти з радістю нададуть Вам допомогу та відповіді на усі Ваші запитання. Мої знайомі через юристів у такому додатку досягли бажаного результату.
https://skr.sh/i/130423/JmcoKAEM.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82%2013-04-2023%2018:42:48.jpg

5

Re: Оскарження рішення ВЛК до ЦВЛК

А куди краще звернутися з приводу звільнення з військової служби?

6

Re: Оскарження рішення ВЛК до ЦВЛК

Ilonka пишет:

А куди краще звернутися з приводу звільнення з військової служби?

Виходячи з власного досвіду, я би вам порадила звернутися до послуг юридичної компанії «PRIKHODKO & PARTNERS», досвідчені фахівці в цій галузі, гарантовано вам допоможуть. Вели юридичний супровід звільнення з військової служби мого чоловіка, дуже задоволена співпрацею.