1

Тема: Чи приймаєте вітаміни?

Привіт. Чи приймаєте вітаміни ви та ваші діти? Просто от з осені до весни, коли ніби то може бути їх нестача… Бо дружина хоче придбати для всіх нас, а я кажу, що можливо то буде зайве і не варто приймати невідомі препарати.

2

Re: Чи приймаєте вітаміни?

Може й зайве, якщо немає ніяких симптоматичних проявів і ви не робили аналізи на дефіцит вітамінів.
Я б наобум не приймав нічого, лише після обстеження та консультації особистого лікаря.

3

Re: Чи приймаєте вітаміни?

wwwandeg пишет:

Може й зайве, якщо немає ніяких симптоматичних проявів і ви не робили аналізи на дефіцит вітамінів.
Я б наобум не приймав нічого, лише після обстеження та консультації особистого лікаря.

Ну от і я кажу, що не варто. А дружина каже, що вітаміни потрібні в такий період, хоча б у невеликій кількості, але додатково не помішає. От і не можемо вирішити, як воно правильніше )

4

Re: Чи приймаєте вітаміни?

Я погоджуюсь, скоріше, з вашою дружиною, адже вітаміни з харчових продуктів поступають в наш організм в недостатній кількості, особливо восени , взимку та весною, коли немає в доступі якісних свіжих овочів, зелені чи фруктів. Сам купую вітаміни в аптеці і приймаю їх профілактично в такий період. Не вважаю, що моє харчування можна назвати достатньо збалансованим. Ніколи в цьому бути впевненим не можу, на жаль, як би не старався слідкувати за даним процесом.
https://i.podorozhnyk.com/products/06b9420c-b72d-45b8-afb2-026216d74771-medium.jpeg

5

Re: Чи приймаєте вітаміни?

Які можете порадити ліки від гіпертонії? Я часто страждаю, раніше мені допомагали різні вітаміни, але зраз-ні, треба щось медичне, доказове. Є у вас на прикметі?

6

Re: Чи приймаєте вітаміни?

Стресові ситуації, нездоровий спосіб життя, погане харчування - все це може негативно вплинути на наше здоров'я. Але є один простий спосіб попередити багато проблем - зберігайте здоров'я свого організму з допомогою високоякісних препаратів, які ви зможете придбати в аптеці "Здравиця" у тому числі ліки від гіпертонії та високого тиску https://zdravica.ua/liki-vid-gipertoniy … nogo-tisku раджу перейти за посиланням та ознайомитися з тим, що є у наявності.