1 (2023-02-24 17:49:08 отредактировано Витя)

Тема: Який ноутбук ви порадите?

Ми хочемо подарувати онуку ноутбук і хотіли б дізнатися, на які характеристики слід звернути увагу. Звичайно, можна запитати поради у продавця, але хотілося б почути думку незацікавлених людей.

2 (2023-02-24 17:50:23 отредактировано wwwandeg)

Re: Який ноутбук ви порадите?

Але ми ж навіть не знаємо вашого бюджету, як тут можна дати вам пораду? Я, можливо, можу порадити вам виробника Acer, але ви можете обрати конкретну модель самі. У будь-якому випадку, правильно, що ви вирішили звернутися по пораду.

3 (2023-02-24 17:51:02 отредактировано Витя)

Re: Який ноутбук ви порадите?

У нашому бюджеті є 50 тисяч гривень, за такі ж гроші реально купити хороший ігровий ноутбук? До речі, чи думаєте ви, що ми зможемо заощадити гроші, якщо замовимо ноутбук в інтернет-магазині?

4 (2023-02-24 17:53:05 отредактировано gieeeer)

Re: Який ноутбук ви порадите?

Витя пишет:

Ми хочемо подарувати онуку ноутбук і хотіли б дізнатися, на які характеристики слід звернути увагу. Звичайно, можна запитати поради у продавця, але хотілося б почути думку незацікавлених людей.

Вибір підходящого ноутбука може бути непростою задачею, але наступні кроки допоможуть вам вибрати найбільш підходящу модель:
Визначте свої потреби: визначте, для яких цілей вам потрібен ноутбук. Наприклад, якщо ви плануєте використовувати ноутбук для ігор, то вам потрібен ноутбук з високою продуктивністю та потужним процесором.
Встановіть бюджет: визначте, скільки ви готові витратити на ноутбук. Це допоможе звузити вибір і заощадити час при пошуку.
Виберіть розмір екрана: розмір екрана впливає на переносимість ноутбука та визначає його зручність в використанні. Ноутбуки з екранами від 12 до 14 дюймів найбільше підходять для портативності, тоді як ноутбуки з екранами від 15 до 17 дюймів призначені для стаціонарного використання.
Виберіть продуктивність: продуктивність ноутбука залежить від процесора, оперативної пам'яті та відеокарти. Якщо ви плануєте використовувати ноутбук для виконання завдань з високими вимогами, виберіть ноутбук з потужним процесором та достатньою кількістю оперативної пам'яті. Я, наприклад, свій ноутбук https://allo.ua/ua/products/notebooks/ купував в інтернет-магазині Алло, на той момент мені вдалося заощадити гроші, от тільки моделі порадити не можу, її вже не випускають.
https://skr.sh/i/240223/wJC2EeG6.jpg