1

Тема: Який коньяк вибрати?

Привіт мої дорогі друзі, чудові форумчане, у мене до вас таке питання постало, який взагалі коньяк варто вибирати, що ви можете мені порадити у цьому плані? Я просто нічого хорошого так і не купив.

2

Re: Який коньяк вибрати?

Пам'ятаю ви вже по-моєму зверталися за покупкою горілки, мабуть горілка вам не сподобалася і ви захотіли купити коньяк?) Я ось просто сам зараз шукаю щось хороше і нічого не можу знайти, на полицях як раптом Шабо пропало!

3

Re: Який коньяк вибрати?

Тут як не крути бац і зник шабо! Я не думав, що наша коньячна зможе підвести нас же! Я в шоці чесно кажучи, думав наш улюблений всім коньяк буде продаватися в будь-якому випадку до останнього, люди будуть показувати майстер клас.

4

Re: Який коньяк вибрати?

Ython пишет:

Привіт мої дорогі друзі, чудові форумчане, у мене до вас таке питання постало, який взагалі коньяк варто вибирати, що ви можете мені порадити у цьому плані? Я просто нічого хорошого так і не купив.

Честно кажучі не думав що над нашим коньяком будуть наші ж люди так насміхатися!) Але тут навіть і спору немає, шабо дуже поганий коньяк я скільки раз його пробував і ні разу не хотілося його ще покупати!

Я вам раджу спробувати коньяк Старий Кахеті https://alcomag.ua/ua/krepkie-napitki/k … y-kakheti/ оце дуже добрий варіант для покупки, його пити не то що можно, ви як ковток зробите будете одразу в шоці, а організм тим часом буде пробуждатись і казати що треба ще його попити, бо іншого разу може і не буде щоб його знову спробувати! Коштує він звісно не мало, але це його ціно однозначно!