1

Тема: Онлайн психотерапевти в Україні

Привіт! Я розмірковую про те, чи варто використовувати послуги онлайн психотерапевта в Україні. З одного боку, це зручно і може бути дешевше, ніж традиційні консультації в офісі. Але з іншого боку, я сумніваюся, наскільки ефективно можна провести терапію дистанційно. Чи є тут хто-небудь, хто вже користувався такими послугами? Поділіться своїм досвідом, будь ласка!

2

Re: Онлайн психотерапевти в Україні

Моя думка, що психологія онлайн має свої плюси і мінуси. З одного боку, це дозволяє звернутися до психолога з будь-якого місця, не виходячи з дому, що зручно. З іншого боку, відсутність фізичного контакту може вплинути на рівень співпраці та взаєморозуміння з психологом. Однак, з моєї студентської практики випливає, що деякі клієнти відчувають себе більш комфортно в онлайні, адже це дає більшу анонімність.

3

Re: Онлайн психотерапевти в Україні

Психологія онлайн має свої переваги та недоліки. Я працював з психологом і в офісі, і в онлайні. Важливо пам'ятати, що ефективність залежить від конкретної ситуації та особистих уподобань. Для деяких важливий особистий контакт, а інші відчувають себе зручніше на відстані.

4

Re: Онлайн психотерапевти в Україні

gieeeer пишет:

Привіт! Я розмірковую про те, чи варто використовувати послуги онлайн психотерапевта в Україні. З одного боку, це зручно і може бути дешевше, ніж традиційні консультації в офісі. Але з іншого боку, я сумніваюся, наскільки ефективно можна провести терапію дистанційно. Чи є тут хто-небудь, хто вже користувався такими послугами? Поділіться своїм досвідом, будь ласка!

Доброго дня! Віддалена робота може бути дуже ефективною, особливо якщо ви знаходитесь в регіоні, де обмежений доступ до якісних психологічних послуг. Але обираючи психолога онлайн, важливо ретельно обговорити ваші потреби та очікування для досягнення найкращих результатів. Хочу додати, що в Україні співпраця з психологами онлайн https://psychologyua.com стає все популярнішою. Наприклад, платформи пропонують великий вибір психологів та психотерапевтів, з якими можна працювати онлайн. Вони мають різний підхід до роботи з клієнтами та спеціалізуються на різних напрямках. 
https://skrinshoter.ru/s/230823/49lA3Q4Q.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82-23-08-2023%2014:02:05.jpg