Тема: Гаджети

Привіт! Я хочу вибрати найкращі подарунки для своїх підлітків, одному 13 років, іншому – 15. Розумію, що гаджети є їхнім світом, але, можливо, варто додати щось особливе, окрім цього. Неодноразово вони згадували про своє бажання отримати ноутбуки, тому я вирішив здивувати їх цими подарунками, які вони так довго очікували. Однак, якщо у вас є ще які-небудь захопливі ідеї або поради, які можуть зробити це свято особливим для них, будь ласка, поділіться своїми думками! Я вдячний за будь-які рекомендації.

2

Re: Гаджети

Розумію вас, Вибір подарунків для підлітків може бути складним, ноутбуки стануть чудовим вибором. Проте варто розраховувати на сівй бюджет. Більш бюджетно це підписка на онлайн-сервіси, якими вони користуються чи аксесуари до їхніх гаджетів

Re: Гаджети

Хочу собрать домашний сервер для хранения файлов и стриминга мультимедиа контента. Какой socket AM4 процессор подойдет для стабильной работы сервера под нагрузкой? И нужно ли учитывать что-то еще при выборе компонентов для сервера?

4

Re: Гаджети

Обожаю онлайн покупки! Пару недель назад заказал себе новый socket AM4 процессор https://luckylink.kiev.ua/protsessory-socket-am4/ на этом сайте. Это было так удобно, просто выбрал модель, оформил заказ и через пару дней уже будет у меня. У него классные характеристики, и цена приятно удивила. Обычно я предпочитаю ходить в магазины, но в последнее время все больше начал покупать в интернете. Это экономит время и нервы. Не мог дождаться, чтобы поставить новый процессор и поиграть в любимые игры на максимальных настройках!