1

Тема: Електронний цифровий підпис

Вітаю усіх! Мене цікавить питання щодо електронного цифрового підпису (ЕЦП). Я чув, що це дуже важливий інструмент для забезпечення безпеки електронних документів. Але я не зовсім розумію, як його правильно створити. Можливо, хтось може надати конкретні кроки чи поради? Дякую!

2

Re: Електронний цифровий підпис

Електронний цифровий підпис (ЕЦП) - це криптографічний інструмент, що забезпечує автентифікацію та цілісність електронних документів. Щоб створити його, вам потрібно звернутися до офіційного сертифікаційного центру та надати необхідні документи для ідентифікації.

3

Re: Електронний цифровий підпис

Витя пишет:

Електронний цифровий підпис (ЕЦП) - це криптографічний інструмент, що забезпечує автентифікацію та цілісність електронних документів. Щоб створити його, вам потрібно звернутися до офіційного сертифікаційного центру та надати необхідні документи для ідентифікації.

Погоджуюсь з відповіддю попереднього користувача. Додам, що важливо вибрати надійного сертифікаційного центру та виконати всі їхні вимоги. Це гарантує надійність та легальність вашого ЕЦП.

4

Re: Електронний цифровий підпис

Доброго дня! Ще раз нагадаю, що важливо перевірити автентичність обраного сертифікаційного центру, оскільки неправильно вибраний може призвести до проблем з юридичною силою вашого ецп. Що таке ецп і як його правильно створити - раджу прочитати детальніше на сайті сервісу DepositSign. Також, слід ознайомитися з технічними деталями щодо його використання - де зберігати ключі, як часто оновлювати паролі і т.д. Все можна знайти на сайтах ось таких сервісів, а також у їхніх консультаційних відділеннях. Удачі вам у створенні ецп!